Plan zajęć



Plan Zajęć w Roku Szkolnym 2020/2021

Procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19 obowiązująca na terenie CEKDiM

Adresy mailowe nauczycieli - Plik do Pobrania







Nasza Kadra

Alenowicz Marta - Ceramika
Andreose Monika - Gimnastyka Artystyczna

Bosy Krzysztof - Kabaret

Bryjanowska Renata - Malarstwo i Rysunek, Rękodzieło Artystyczne
Chącki Ryszard - Warcaby Stupolowe

Dejnak Paweł - Pracowania Modelarstwa
Doroba Renata - Zajęcia Taneczne,Taniec Ludowy

Gawroński Jacek Zajęcia Teatralne Dla Młodzieży
Gąsiorek Joanna -
Zespół Wokalny "AMICI"
Grębski Jakub - Zajęcia Teatralne
Grzechowiak Agnieszka - Grafika Warsztatowa
Grzesiek Arkadiusz - Fantastyka i Filozofia,
Koło Badawczo-naukowe, Młodzieżowa Rada Miasta Wrocławia
Gusaczenko Anna - Zajęcia rytmiczno - ruchowe

Ilów-Pluta Izabela - Zajęcia Taneczne
Jakobsche Bartłomiej - Pracownia Nowych Technologii
Jarosz Marta - Malarstwo i Rysunek, Witraż

Kaszewski Krzysztof - Fabryka Filmowa Klaps, Koło Młodych Scenarzystów
Korzeniewska Dorota - Ceramika
Leśniewska - Orlicka Inga - Klub Filmowy

Merta Małgorzata - Laboratorium Młodego Chemika

Michalak Andrzej - Gitara Klasyczna, Zespół Instrumentalny

Michniak Małgorzata - Malarstwo i Rysunek, Formy Plastyczne

Nadolska Sylwia - Zajęcia Taneczne
Orzechowski Grzegorz - Szachy

Ratajczyk Elżbieta - Grafika Komputerowa
Samerdak Dariusz - Studio Piosenki, Zajęcia Multimedialne 
Sitnik Dorota - Fotografika
Siwek Ewa 
- Zespół Wokalny
Stokłosa Anna
- Teatr
Ślusarski Bartosz
- Malarstwo i Rysunek 
Turska Beata
- Techniki Graficzne, Rękodzieło Artystyczne 
Wawrecki Wojciech 
- Zajęcia Przyrodniczo - Ekologiczne 
Wierzbicka-Lipska Arleta
- Malarstwo i Rysunek, Grafika Warsztatowa
Włosiniak Dariusz 
- Zespół Gitarowy 
Zborowski Artur 
- Koło Filozoficzne  
Żyła Janusz
- Szachy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży
ul. Kołłątaja 20
50-007 Wrocław
tel. 71-798 68 81
Młodzieżowy Dom Kultury wew.100
Szkolne Schronisko Młodzieżowe wew.150


NAGRODA WROCŁAWIA