Plan zajęć





Plan Zajęć w Roku Szkolnym 2021/2022

Wolne Miejsca na Zajęcia

Procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19 obowiązująca na terenie CEKDiM

Adresy mailowe nauczycieli - Plik do Pobrania






Nasza Kadra

Alenowicz Marta - Ceramika
Andreose Monika - Gimnastyka Artystyczna

Bosy Krzysztof - Kabaret

Dejnak Paweł - Pracowania Modelarstwa
Doroba Renata - Zajęcia Taneczne,Taniec Ludowy

Gawroński Jacek Zajęcia Teatralne Dla Młodzieży
Gawrońska Joanna -
Zespół Wokalny "AMICI"
Grzechowiak Agnieszka - Grafika Warsztatowa
Grzesiek Arkadiusz - Fantastyka i Filozofia,
Koło Badawczo-naukowe, Młodzieżowa Rada Miasta Wrocławia
Gusaczenko Anna - Zajęcia rytmiczno - ruchowe

Jakobsche Bartłomiej - Pracownia Nowych Technologii
Jarosz Marta - Malarstwo i Rysunek, Witraż

Kaszewski Krzysztof - Fabryka Filmowa Klaps, Koło Młodych Scenarzystów
Korzeniewska Dorota - Ceramika

Kur Dominika - Zajęcia Taneczne
Leśniewska - Orlicka Inga - Klub Filmowy

Mackiewicz Marta - Zajęcia Wokalne

Merta Małgorzata - Laboratorium Młodego Chemika

Michalak Andrzej - Gitara Klasyczna, Zespół Instrumentalny

Michniak Małgorzata - Malarstwo i Rysunek, Formy Plastyczne

Orzechowski Grzegorz - Szachy

Ratajczyk Elżbieta - Grafika Komputerowa
Samerdak Dariusz - Studio Piosenki, Zajęcia Multimedialne 
Sitnik Dorota - Fotografika
Siwek Ewa
- Zespół Wokalny
Ślusarski Bartosz
- Malarstwo i Rysunek

Synowiec Małgorzata - Zajęcie Teatralno Literackie
Turska Beata
- Techniki Graficzne, Rękodzieło Artystyczne 
Wawrecki Wojciech 
- Zajęcia Przyrodniczo - Ekologiczne 
Wierzbicka-Lipska Arleta
- Malarstwo i Rysunek, Grafika Warsztatowa

Witowska-Grabosz Martyna - Teatr Vena, Zajęcia teatralne z elementami logopedii

Włosiniak Dariusz - Zespół Gitarowy

Zborowski Artur - Koło Filozoficzne  
Żyła Janusz
- Szachy

CONTACT WITH US

Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży
ul. Kołłątaja 20
50-007 Wrocław
tel. 71-798 68 81
Młodzieżowy Dom Kultury wew.100
Szkolne Schronisko Młodzieżowe wew.150


WROCLAW PRICE